Witaj na stronie firmy Infokasy

Historia powstania, rozwoju, działalności firmy Infokasy.

PARĘ SŁÓW O NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Firma powstała w 1987 r. w Olsztynie. Podstawą jej działalności były urządzenia techniki biurowej. W roku 1990 poszerzono działalność o urządzenia bankowe oraz sklepowe (kasy, wagi). W 2001 r. w jej skład weszła wykupiona firma INFO-KASY M. Romatowskiego działająca w Ełku. Od tego momentu firma zaczęła posługiwać się nową nazwą i przeniosła się do Ełku. W kolejnym roku INFOKASY Waldemar Przybyszewski przejęły serwis urządzeń fiskalnych od firmy REMIX, a w latach następnych urządzeń Sharp od firmy BELFER z Grajewa.

Obecnie zajmujemy się instalacją zarówno kas fiskalnych jak i kompletnych systemów fiskalnych. Posiadamy w ofercie szeroką gamę kas, drukarek fiskalnych, wag, oprogramowania, komputerów, czytników kodów kreskowych, metkownic, znajdujących zastosowanie we wszystkich rodzajach placówek handlowych, magazynowych, usługowych, gastronomicznych i hotelowych.

Prowadzimy szkolenia w zakresie obsługi kas fiskalnych, drukarek, oprogramowania. Zapewniamy użytkownikom udzielenie wszelkich informacji związanych z dopełnieniem obowiązku fiskalizacji zgodnie z przepisami Ministerstwa Finansów.

Oprócz sprzedaży urządzeń fiskalnych prowadzimy również autoryzowany kompleksowy serwis. Nasi doświadczeni pracownicy posiadają uprawnienia serwisowe następujących producentów: SHARP, DATECS, POSNET, ELZAB, NOVITUS, INNOVA, ELCOM, EMAR, ADAX, TELESTAR, FARIMEX - ELEMIS, TORELL.

W chwili obecnej firma INFOKASY Waldemar Przybyszewski obsługuje ponad 1200 firm z naszego regionu. Największymi z nich są Mlekpol, Hotel Gołębiewski, PT Mazury i wiele innych. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam na skuteczną obsługę hoteli, restauracji, sieci sklepowych oraz małych firm handlowych.